Instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pnc914915014

Instrukcja obsługi i pielęgnacji Aeg Pnc914915014 zaleca, aby urządzenie było używane w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Należy czytać i stosować się do instrukcji użytkowania i pielęgnacji, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia i uniknąć uszkodzeń, awarii lub innych problemów. Aby zminimalizować ryzyko związane z użytkowaniem urządzenia, prosimy również o przestrzeganie wskazówek dotyczących bezpieczeństwa umieszczonych w instrukcji. Ponadto, należy pamiętać, aby zawsze sprawdzać, czy urządzenie jest w dobrym stanie i nie posiada żadnych uszkodzeń mechanicznych lub elektrycznych.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pnc914915014

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Pralki AEG

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Pralki AEG.
Mamy 2 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 1 produktów AEG w kategorii Pralki.

  • l

Czyszczenie ram okiennych

Lekkie zabrudzenia należy czyścić za pomocą letniej wody z dodatkiem nie agresywnych środków myjących gospodarstwa domowego. Przy mocnych zabrudzeniach polecamy specjalny płyn czyszczący, który nanosimy za pomocą miękkiej szmatki (zestaw do pielęgnacji i konserwacji okien dostępny jest u producenta/dealera). Nie używajcie Państwo w żadnym wypadu proszków do szorowania, drucianych szczotek, gąbek z drutami, środków czyszczących do garnków lub chemikaliów z agresywnymi składnikami, ponieważ oddziałują niekorzystnie na powierzchnie ram okiennych.

Uszczelki w oknach

Raz w roku należy uszczelki oczyścić z zabrudzeń i przesmarować olejem do maszyn precyzyjnych za pomocą szmatki.

Okna - technika okuć

Okna wyposażone są w obwiedniowe okucia doskonałej jakości. Skrzydła zamykane są obwiedniowo, co zapewnia szczelność, przy silnych wiatrach i deszczach. W pozycji zamkniętej klamka skierowana jest do dołu, w pozycji otwartej poziomo, w pozycji uchylnej do góry. Aby wykorzystać funkcję rozszczelnienia należy ustawić klamkę w pozycji 45° w kierunku uchyłu. Wszystkie operacje klamką należy dokonywać zawsze przy dociśniętym skrzydle do ramy. Nie należy manewrować klamką, gdy okno jest otwarte lub uchylone.

Konserwacja części okuć w oknach

W celu uniknięcia usterek wywołanych blokadą okuć, zwróćcie Państwo uwagę, aby żadna z ich części nie została zanieczyszczona resztkami cementu czy zaprawy murarskiej. Każde okucie przy regularnej konserwacji pracuje bez oporu i zakłóceń. Dlatego raz w roku wszystkie ruchome części okuć należy czyścić z resztek kurzu, cząstek tynku i smarować je smarem lub olejem do maszyn precyzyjnych. W okresie prowadzenia robót budowlanych i wykończeniowych po montażu okien należy zwrócić szczególną uwagę na zabezpieczenie okuć obwiedniowych, gdyż zabrudzenie ich może spowodować zablokowanie mechanizmu okuć a nawet ich całkowite uszkodzenie.

Szyby zespolone w oknach

W oknach montowane są najczęściej pakiety szyb klejonych hermetycznie, a więc nie ma do ich wnętrza dostępu. Mycie szyb polega jedynie na umyciu zewnętrznych powierzchni szyby zespolonej. Do mycia należy używać typowych środków stosowanych do mycia szyb i luster. Nie należy stosować past i żrących środków chemicznych. Nie wolno zdrapywać zabrudzeń ostrymi narzędziami. Należy najpierw zabrudzenia namoczyć i po chwili zetrzeć czystą, miękką szmatką.

Okna - prawidłowe wietrzenie

Okna, które Państwo posiadaliście nie były całkowicie szczelne. Kosztowna energia cieplna uchodziła na zewnątrz, a do wewnątrz dostawało się zimne powietrze. W ten sposób była zapewniona wymiana powietrza. Widoczna para wodna z kuchni lub łazienki, a także niewidoczna wilgoć wydzielana przez ludzi mogła przez to wymuszone wietrzenie ujść na zewnątrz. Państwa nowe okna wykonane według współczesnych rozwiązań technicznych są całkowicie szczelne, dlatego muszą być rozszczelniane za pomocą szczelin wentylacyjnych, przez które niezbędna ilość powietrza dociera do pomieszczeń.

Okna i nadmierna wilgotność. Jak można temu zapobiec?

  1. Jeśli okna są wyposażone w okucie z funkcją rozszczelniania należy używać tej funkcji w chwilach przebywania osób w pomieszczeniu.
  2. Jeśli okna nie mają funkcji rozszczelniania należy wietrzyć rano wszystkie pomieszczenia przy szeroko otwartym oknie przez kilka minut. Zaleca się również krótkie wietrzenie w ciągu dnia.

INTELIGENTNY SPOSÓB NA DBANIE O UBRANIA

Nie tylko pierz i susz swoje ubrania – dbaj o nie. Za pomocą aplikacji możesz po prostu wybrać typ tkaniny, kolor i stopień zabrudzenia, a aplikacja My AEG zaproponuje najlepszy program i wyśle tę informację do pralki. To inteligentny sposób na dbanie o ubranie. Skorzystaj z intuicyjnego narzędzia Care Advisor, aby sprawić, żeby Twoje ubrania dłużej będą wyglądały jak nowe. Aplikacja zawsze rekomenduje najlepszy program odpowiedni dla wybranej tkaniny.

SPERSONALIZUJ SWOJE PRANIE

Spersonalizuj proces prania i dopasuj go do swoich potrzeb. Zachowaj swoje ulubione ustawienia, a także spersonalizowane programy Care Advisor, za pomocą funkcji My Favourites. Możesz zapisać maksymalnie 6 programów prania i 6 programów suszenia, aby mieć do nich szybki dostęp. Oszczędzaj czas, regularnie piorąc ubrania za jednym dotknięciem przycisku.

ZACHOWAJ PEŁNĄ KONTROLĘ

Za pomocą aplikacji My AEG może uruchomić pranie i sprawdzać jego status z dowolnego miejsca w domu. Wybierz preferowany program i symbol Wi-Fi. W ten sposób zostanie uruchomiony tryb zdalnego sterowania. Podczas trwania cyklu aplikacja wyświetla status na ekranie monitorowania oraz informuje o zakończeniu programu. Z aplikacją My AEG masz pełną kontrolę nad praniem.

SUSZENIE

Pranie to tylko połowa sukcesu - prawidłowe suszenie ubrań to tak samo ważny element troski o tkaniny. Aplikacja My AEG równie dobrze sprawdza się w tym procesie. Za pomocą narzędzia Care Advisor możesz wybrać jeden z automatycznych programów dopasowanych do Twoich potrzeb. Zachowaj ulubione ustawienia za pomocą funkcji My Favourites i monitoruj proces suszenia z dowolnego miejsca w domu.

ETYKIETY DOTYCZĄCE PRANIA

Nigdy już etykieta na ubraniu nie wprowadzi Cię w zakłopotanie. Narzędzie Care Advisor w aplikacji My AEG wyjaśni znaczenie symboli z etykiety i wskaże odpowiedni program prania lub suszenia. Po prostu wybierz symbole widoczne na etykiecie, a aplikacja wyśle informacje o optymalnym programie do Twojego urządzenia. Spersonalizowana troska o tkaniny – za pomocą smartfona.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania dotyczące aplikacji My AEG lub urządzeń połączonych? Potrzebujesz pomocy w konfiguracji połączenia z siecią WiFi? Przeczytaj nasze odpowiedzi na często zadawane pytania. Chcesz rozpocząć pracę z aplikacją My AEG i urządzeniami połączonymi? Pobierz nasz przewodnik i podłącz się.

Wymagania:

  • Telefon lub tablet Apple. Minimum iOS 8. 0 lub nowsza wersja.
  • Telefon lub tablet Android. Minimum Android 4. 0. 3 lub nowsza wersja.
  • Wi-Fi: 802. 11 b/g/n @ 2. 4GHz z WEP, WPA lub WPA2 AES/TKIP z połączeniem z internetem.
  • Upewnij się, że sygnał jest wystarczający silny w miejscu, w którym będzie zainstalowane urządzenie.
  • W przypakdu, gdy urządzenie znajduje się daleko od routera Wi-Fi, może być niezbędny wzmacniacz sygnału.

Aplikacja, która pomaga dbać o pranie

Znajdź wskazówki, w jaki sposób najlepiej usunąć plamy i jak zadbać o delikatne tkaniny. Miej pewność stosowania detergentu, który ochroni kolory Twoich ubrań – mimo wielokrotnego prania. Dowiedz się, co dokładnie oznaczają wszystkie symbole dotyczące pielęgnacji umieszczone na metkach. Poznaj także najlepszy sposób na utrzymanie czystości i wydajności Twoich urządzeń, aby zapewnić na długo doskonałe efekty prania i suszenia.

Instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pnc914915014

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pnc914915014

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja użytkowania i pielęgnacji Aeg Pnc914915014