Lista części Canon Imageclass Mf6160dw

Canon Imageclass Mf6160dw jest wydajnym, wielofunkcyjnym urządzeniem wielofunkcyjnym, które zapewnia wydajne wydruki w kolorze i czarno-białym. Urządzenie jest wyposażone w duży, 10,1-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800 x 600 pikseli, a także w wygodny panel dotykowy, co ułatwia przeglądanie i wybieranie ustawień drukowania. Urządzenie posiada szybki procesor o częstotliwości taktowania 800 MHz, a także 128 MB pamięci RAM, dzięki czemu jest w stanie wykonać wiele zadań w krótkim czasie. Urządzenie jest wyposażone w wiele części, w tym w pojemny podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy, podajnik papieru z przodu o pojemności 50 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy. Urządzenie jest wyposażone także w załączony zestaw zużywalnych części, w tym w wkład toneru i bęben światłoczuły. Canon Imageclass Mf6160dw jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających wydajnego, wielofunkcyjnego urządzenia wielofunkcyjnego.

Ostatnia aktualizacja: Lista części Canon Imageclass Mf6160dw

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do urządzeń Canon. Używając filtrów skrócisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej.

Lista części Canon Imageclass Mf6160dw

Bezpośredni link do pobrania Lista części Canon Imageclass Mf6160dw

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Lista części Canon Imageclass Mf6160dw