Szczegółowa specyfikacja 5dt Data Glove Ultra Series

Szczegółowa specyfikacja 5dt Data Glove Ultra Series to najnowszy model rękawic do wirtualnej rzeczywistości oferowany przez firmę 5DT. Rękawica jest wyposażona w 16 czujników ruchu, które zapewniają precyzyjne odwzorowanie ruchów ręki i palców. Co więcej, rękawica ma wbudowany odbiornik Bluetooth, dzięki czemu może być bezprzewodowo połączona z komputerem, aby umożliwić użytkownikowi pełne kontrolowanie i interakcję z wirtualną rzeczywistością. 5dt Data Glove Ultra Series posiada również wygodną i trwałą konstrukcję, która zapewnia wygodę noszenia i użytkowania. Rękawica jest również wyposażona w wyświetlacz OLED, który wyświetla wszelkie informacje związane z użytkowaniem rękawicy. Dzięki tak szczegółowej specyfikacji, 5dt Data Glove Ultra Series jest idealnym narzędziem do interakcji z wirtualną rzeczywistością.

Ostatnia aktualizacja: Szczegółowa specyfikacja 5dt Data Glove Ultra Series

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

Zaznacz to pole, aby przejść do witryny Samsung. com.

otrzymywanie informacji o usługach witryny Samsung. com i informacji marketingowych, zapowiedzi nowych produktów i usług oraz informacji o ofertach specjalnych, wydarzeniach i biuletynów.

Galaxy A13 | A52s 5G | A53 5G

Poznaj najczęściej kupowane smartfony w drugim kwartale 2022.

Na podstawie raportów międzynarodowych firmy badawczej dot. sprzedaży detalicznej w Polsce w okresie od kwietnia do czerwca 2022 r. Obraz symulowany.

Większy wyświetlacz – większe możliwości

Zobacz jeszcze więcej z wyświetlaczem Infinity-V o wielkości 6, 6”. Dzięki rozdzielczości FHD+ to, co oglądasz, będzie zawsze ostre i wyraźne.

*Mierzony po przekątnej ekran ma 6, 6” jako pełen prostokąt i 6, 4”, jeśli wziąć pod uwagę zaokrąglone rogi. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.**Obraz symulowany.

Minimalistyczny design w zachwycającym stylu

Galaxy A13 łączy stonowane kolory i delikatny wygląd z przyjemnym w dotyku wykończeniem. Wyrafinowane zaokrąglenia sprawiają, że telefon wygodnie układa się w dłoni, umożliwiając łatwą obsługę. Do wyboru są modele w kolorze czarnym, białym, niebieskim i brzoskwiniowym.

*Dostępność kolorów może się różnić w zależności od sprzedawcy

Udoskonalona fotografia mobilna za sprawą poczwórnego aparatu

Przy pomocy aparatu głównego 50 MP z niezywkle szczegółowo uchwycisz warte zapamiętania chwile. Aparat ultraszerokokątny umożliwi Ci poszerzenie pola widzenia. Aparat głębi to doskonały sposób na dostosowanie ostrości, natomiast aparat macro pozwoli Ci perfekcyjnie odwzorować detale.

Ultraszeroki kąt widzenia, ultraszerokie wrażenia

Aparat ultraszerokokątny 5 MP oferuje kąt widzenia wynoszący 123º, a więc analogiczny do tego, jakim dysponuje ludzkie oko. Teraz wszystkie ujęcia nabierają rozmachu.

**Opcja ujęcia ultraszerokokątnego (foto/wideo) jest dostępna tylko w aparacie tylnym.

Uchwyć nawet najdrobniejsze detale

Pora na zbliżenie, by ukazać wszystkie szczegóły, których w zwykle się nie dostrzega. Aparat macro 2 MP stosuje naturalny efekt bokeh, dzięki któremu fotografowany obiekt idealnie odcina się od tła.

*Obraz symulowany.**Funkcja Macro jest dostępna tylko w aparacie tylnym.

Wyeksponuj pierwszy plan

Aparat głębi 2 MP umożliwia zmianę ustawienia głębi ostrości. Dostosuj rozmycie tła i ciesz się wysokiej jakości, zapierającymi dech portretami.

Awesome selfie

Galaxy A13 wyposażono w aparat przedni 8 MP z efektem bokeh. Teraz bez trudu zrobisz olśniewające selfie, na których widać przede wszystkim Ciebie, a nie to, co znajduje się na drugim planie.

*Obraz symulowany.

Awesome bateria, która działa naprawdę dłuuugo

Dzięki baterii, która dotrzyma Ci kroku, przez cały dzień nie musisz martwić się o zapas energii. Bateria o mocy (typowej)¹ 5000 mAh pozwala Ci cieszyć się smartfonem przez wiele godzin.

1. Szacowane na podstawie profilu użycia przeciętnego/typowego użytkownika posiadającego w pełni naładowane urządzenie. Niezależnie ocenione przez Strategy Analytics między 14 a 25 marca 2022 r. w Wielkiej Brytanii na niewprowadzonych jeszcze na rynek wersjach SM-A135. Rzeczywista żywotność baterii różni się w zależności od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości realizowania połączeń i wysyłania bądź odbierania wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników.2. Wartość typowa testowana przez inną firmę w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacowana wartość średnia uwzględniająca zróżnicowanie pojemności wśród próbek baterii testowanych w ramach standardu IEC 61960. Oceniona (minimalna) wartość wynosi 4900 mAh.

Większa szybkość i pojemna pamięć

Galaxy A13 łączy moc ośmiordzeniowego procesora nawet z 3 GB / 4 GB RAM, w każdej sytuacji zapewniając doskonałą efektywności i wydajność. Ciesz się także 32 GB / 64 GB pamięci wewnętrznej, którą rozszerzysz nawet o 1 TB za pomocą karty microSD.

*Pojemność RAM i pamięci wewnętrznej może się różnić w zależności od kraju. Rzeczywista ilość pamięci może się różnić w zależności od zainstalowanego fabrycznie oprogramowania.**Karta MicroSD jest sprzedawana osobno.

Więcej niż zwykłe wrażenia ze słuchania dzięki Dolby Atmos

Wystarczy, że podłączysz do telefonu słuchawki, a znajdziesz się w samym centrum odtwarzanej muzyki czy filmu. Dolby Atmos zapewnia pełne, bogate, przestrzenne brzmienie, które zdaje się otaczać Cię z każdej strony.

*Dolby Atmos działa tylko w przypadku korzystania ze słuchawek stereo i głośników BT.**Dolby Atmos dostępne tylko w przypadku włączenia trybu Dolby Atmos w Ustawieniach.***Słuchawki są sprzedawane osobno.****Obraz symulowany.

Chroń to, co dla Ciebie ważne

Wbudowany w sprzęt i oprogramowanie Twojego telefonu Samsung Knox chroni urządzenie od momentu uruchomienia. Rozwiązanie oferuje wielowarstwowe zabezpieczenia i chroni Twoje najbardziej wrażliwe dane przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami.

Twój Galaxy tak, jak chcesz

Spersonalizuj urządzenie Galaxy za pomocą One UI Core 4 i spraw, że telefon zyska wygląd pasujący do Twojego stylu. W ten sposób stworzysz niepowtarzalne narzędzie, które płynnie wesprze Cię w realizacji zadań i zapewni, że Twoje ulubione funkcje będą łatwo dostępne.

*Dostępność funkcji, aplikacji i usług One UI może się różnić w zależności od wersji systemu operacyjnego i kraju.

Pomożemy Ci zachować urządzenie w doskonałym stanie

Zakup smartfona Samsung Galaxy łączy się z dodatkowymi korzyściami. Aplikacja Samsung Members oferuje interaktywną diagnostykę oraz możliwości optymalizacji, dzięki którym udoskonalisz działanie urządzenia. Z kolei infolinia pozwala rozwiązywać problemy w sytuacjach, w których potrzebujesz dodatkowego wsparcia.

*Funkcje i opcje dostępne w ramach aplikacji Samsung Members mogą się różnić w zależności od kraju i urządzenia.

Pomoc

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie dotyczące produktu

Podręcznik użytkownika i pliki do pobrania

 • Instrukcja bezpieczeństwa

  • Wersja 1. 9. 4
  • 6. 27 MB
  • 2023-01-03
 • Instrukcja obsługi (Android 13)

  • Wersja 1. 0
  • 4. 81 MB
  • 4. 43 MB
  • 2022-12-08
  • Instrukcja obsługi (Android 12)

   • 4. 12 MB
   • 2022-06-03
   • Zobacz więcej treści

    Najczęściej zadawane pytania

   • QJak zmienić ustawienia języka każdej aplikacji na urządzeniu Galaxy QSamsung Galaxy Unpacked 2023: co zostało zapowiedzianeQJak korzystać z trybu konserwacji na smartfonie lub tablecie Samsung Galaxy? QJak automatycznie odświeżyć widżet pogody w Samsung Galaxy przez ruchQJak połączyć urządzenie Galaxy z innymi urządzeniami za pomocą menu Połączone urządzenia

    {{family. currentModel. displayName}}

    {{family. modelCode}}

    Aktualna cena: {{model. currentPriceDisplay}}Od {{model. monthlyPrice}} / mies.{{model. months}} zł / mies.

    Cena miesięcznie: lub

    Price without VAT: {{model. vatFreePriceFormatted}}

    Price with discount: {{model. currentPriceDisplay}}

    Price before: {{model. priceDisplay}}

    Original Price: {{model. priceDisplay}}{{model. savePrice}}

    • {{summary. title}}

     {{summary. value}}{{summary. unit}}

    • Porównaj modele

     Zobacz modele z podobną specyfikacją i funkcjami

     Staramy się aby wszelkie przedstawione powyżej informacje były jak najbardziej aktualne. Jednakże uprzejmie prosimy, abyś przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie produktu zapoznał się z jego szczegółowymi danymi technicznymi dostępnymi w punktach sprzedaży lub u naszych specjalistów.

     Deklarowany czas pracy baterii oparty jest o wewnętrzne pomiary laboratoryjne dokonane przez Samsung Electronics i może różnić się w zależności od ustawień urządzenia, sposobu jego używania i warunków pracy.

     Szerokość pasma obsługiwana przez urządzenie może różnić się zależnie od regionu lub dostawcy usługi.

     Rozmiar pamięci — ilość pamięci użytkownika jest mniejsza niż łączna ilość pamięci w wyniku zajęcia położenia pamięci przez system operacyjny i oprogramowanie wykorzystywane do obsługi funkcji telefonu.

     Rzeczywista ilość pamięci użytkownika różni się w zależności od operatora sieci telefonii komórkowej i może zmieniać się po przeprowadzaniu uaktualnień oprogramowania.

     Zdjęcia służą jedynie jako ilustracja przykładowego użycia. Akcesoria sprzedawane są oddzielnie. Właściwości i specyfikacje produktów są aktualne na dzień wprowadzenia do sprzedaży i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

     Mierzony po przekątnej ekran ma 6, 6” jako pełen prostokąt i 6, 4”, jeśli wziąć pod uwagę zaokrąglone rogi. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.

     Szacowane na podstawie profilu użycia przeciętnego/typowego użytkownika posiadającego w pełni naładowane urządzenie. Niezależnie ocenione przez Strategy Analytics między 14 a 25 marca 2022 r. Rzeczywista żywotność baterii różni się w zależności od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości realizowania połączeń i wysyłania bądź odbierania wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników.

     Wartość typowa testowana przez inną firmę w warunkach laboratoryjnych.

Szczegółowa specyfikacja 5dt Data Glove Ultra Series

Bezpośredni link do pobrania Szczegółowa specyfikacja 5dt Data Glove Ultra Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szczegółowa specyfikacja 5dt Data Glove Ultra Series